Česká republika aktuálně sčítá své občany. Sčítání se týká i těch Čechů, kteří žijí v zahraničí. Pokud tedy máte trvalý pobyt v České republice, nezapomeňte vyplnit formulář na této adrese: https://www.scitani.cz/ . Formulář je k dispozici do 11. května.

 

Jak bývá ve Francii poslední dobou zvykem, čtvrtky se nesou v duchu nejrůznějších vládních oznámení. Ale ve čtvrtek 25. března ve 20:00 vám přineseme úplně jinou zábavu!

Přicházíme k vám s online kvízem. Zkuste si s námi otestovat vaše znalosti o České republice a k tomu navíc Blind test na závěr (hádanky na české písně a skladby)!

Jak se přihlásit? Informace k přihlášení najdete v prvním čísle našeho newsletteru, který jsme odeslali na adresy členů AFTL 13. března. Podívejte se proto do vašich emailových schránek. 

Pro informaci, otázky v našem kvízu jsou ve francouzštině. Všichni přihlášení dostanou ve středu večer emailem odkaz pro čtvrteční setkání na platformě Zoom. Tato akce je pro členy AFTL. Pokud nejste ještě členem, kontaktujte nás.

Po kvízu není nutno hned odcházet, kdo chce, může pokračovat v diskuzi s ostatními účastníky.